Přehled seminářů:


Soutěž EIT Food o Inovační granty

« zpět

VŠCHT Praha (www.vscht.cz) v tomto roce získala status EIT Food Hub a zapojila se tak do realizace aktivit Evropského inovačního a technologického institutu v oblasti potravin (EIT Food https://eit.europa.eu/eit-community/eit-food), které jsou zaměřené na propojování akademického a průmyslového sektoru, přenos znalostí a podporu inovativního podnikání.

Jednou z aktivit, na které VŠCHT s EIT Food spolupracuje, je také soutěž o RIS Innovation Grants, které by měly podpořit vývoj nových produktů a služeb podporujících zdravější, udržitelnější a důvěryhodnější systém výroby potravin.

Zájemci musí pro účast v soutěži do 30/9/2018 vyplnit online přihlášku https://www.f6s.com/innovationgrants

Na základě přihlášek budou odborníci hodnotit business model, způsob uchopení problému či kvalitu podnikatelského řešení. Deset nejlépe hodnocených start-upů dostane příležitost účastnit se 22/11/2018 EIT Food Demo Day v Praze a představit zde svůj nápad v krátké prezentaci. Vítězové Inovačních grantů v hodnotě €10 000 a €5 000 budou vyhlášení v odpolední části Demo Day.

Podrobnější informace naleznete v přiloženém dokumentu, věnujte, prosím, pozornost zejména části 3, která popisuje podmínky způsobilosti a kritéria výběru kandidátů.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte buď na Dr. Moniku Tomaniovou z VŠCHT (monika.tomaniova@vscht.cz) nebo na organizátory soutěže o Inovační granty.

Přiložený soubor:RIS Innovation Grants - Terms and Conditions

 Zdroj: www.h2020.cz

 

  
webdesign Studio R3D, s.r.o.