Přehled seminářů:


Vyhlášení výzvy pro podávání žádostí o Jihočeské podnikatelské vouchery již za deset dní

« zpět

Letošní výzva Jihočeských podnikatelských voucherů opět rozdělí 2 mil. Kč mezi jihočeské malé a střední podniky na nákup služeb od výzkumných organizací. Žádosti bude možné podávat od 1. do 28. září 2017, lhůta na realizaci projektů je do 30. 3. 2018, přičemž začít je možné dnem podání žádosti.

Žádost se vyplňuje do on-line formuláře na webových stránkách www.inovoucher.cz  a přikládá se k ní nabídka od poskytovatele znalostí. Vyplněný a odeslaný formulář je doručen na Váš kontaktní email, který je uveden v žádosti. Veškeré dokumenty je nutné vytisknout a podepsat, a teprve poté je možné žádost podat odesláním originálů všech požadovaných dokumentů doporučeně poštou na adresu: Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice, nebo doručením osobně v pracovní dny od 9:00 do 14:00 na podatelnu Krajského úřadu Jihočeského kraje. Na obálku je nutné uvést název odesílatele a heslo "Žádost JPV".

Program neklade žádná odvětvová omezení. Podmínkou účasti je, aby se jednalo o podnik do 250 zaměstnanců nebo o OSVČ se sídlem či provozovnou na území Jihočeského kraje. Žadatelé mají možnost začít realizovat projekty dnem podání žádosti, takže nemusí čekat několik týdnů až měsíců na vyhodnocení. Proces podání žádosti je velmi přehledný a administrativně nenáročný, i proto dotační program za tři roky trvání přilákal 116 žádostí, z nichž bylo podpořeno 42 částkou přesahující 5,5 mil. Kč. Dotační program spravuje Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., který je 100% vlastněn Jihočeským krajem. Zároveň je vlastníkem a správcem budovy Jihočeského vědeckotechnického parku, která byla dostavěna v roce 2014.

Veškeré potřebné podklady jsou přístupné na webové stránce www.inovoucher.cz  v části Ke stažení. Před podáním žádosti doporučujeme seznámit se s pravidly programu. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na nebo na telefonu 383 579 114.
webdesign Studio R3D, s.r.o.